Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Про перехід на дистанційне навчання

Дата: 23 квітня 2021 о 11:13

Н А К А З

ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС «ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД»

ВЕЛИКОАНДРУСІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

СВІТЛОВОДСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Від 22.04.2021 р.  № 69

Про перехід на

дистанційне навчання

На підставі наказу начальника відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури і туризму Великоандрусівської сільської ради від 22 квітня 2021 року № 57 «Запровадження дистанційного навчання»,-

НАКАЗУЮ:

1.Запровадити  з 26 квітня 2021 по 07 травня 2021 року дистанційне навчання учнів 1-11 класів.

2. Дистанційне навчання здійснювати відповідно до освітньої програми закладу та забезпечити виконання учасниками освітньо-виховного процесу державних стандартів освіти.

3. Наблизити робочий час в дистанційному режимі до затвердженого в закладі розкладу навчальних занять.

4. Заступникам директора з НР Солоній А.М., Живіцькій С.Ю.,

Жуіковій О.М.:

4.1. Забезпечити організацію освітнього процесу під час дистанційного навчання та здійснювати контроль за виконанням освітніх програм.

4.2. У разі потреби забезпечити педпрацівникам організаційну та методичну підтримку для реалізації дистанційного навчання.

4.3. Забезпечити інформування учнів, батьків про тематику уроків дистанційного навчання, зміст домашнього завдання з відповідних предметів навчального плану на сайті школи.

5. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Косенко Л.В.:

5.1. Забезпечити координацію та контроль виконання класними керівниками своїх посадових обов‘язків.

5.2. Координувати взаємодію практичного психолога , педагога-організатора з класними керівниками.

5.3. Сприяти, у разі потреби, взаємодії соціальної служби та ювенальної превенції із класними керівниками, здобувачами освіти та їх батьками, або особами, що їх замінюють.

5. Педагогічним працівникам:

5.1. Визначити режим проведення (синхронний чи асинхронний) навчальних занять, використовуючи не менше 30% навчального часу, передбаченого освітньою програмою школи, в синхронному режимі.

5.2. У разі недоступності онлайн навчання для окремих здобувачів освіти, використовувати інші прийнятні засоби взаємодії за погодженням з учителями і батьками.

5.3. Забезпечувати регулярне відстеження результатів дистанційного навчання учнів, а також надання підтримки їм в освітньому процесі  (за потребою).

5.4. Подавати класним керівникам інформацію про тематику відпрацювання навчального матеріалу учнями школи в режимі дистанційного навчання з   26 квітня по 07 травня 2021 року згідно календарно-тематичного планування.

5.5. Організувати освітньо-виховний процес з учнями, які перебувають вдома, з використанням технологій дистанційного навчання з допомогою  сервісів Google, платформи Zoom, Viber, відео уроки  тощо.

5.6. Проводити облік навчальних занять за дистанційною формою навчання в класних журналах, журналах корекційно-розвиткових занять, журналах факультативів, зробити запис «Дистанційне навчання» у правій частині журналу у графі «Завдання додому».

5.7. Перенести оцінки, отримані за час дистанційного навчання, до класних журналів та журналів індивідуального навчання.

5.8. Класним керівникам 1-11 класів повідомити через комунікаційні засоби зв’язку дати, теми уроків з предметів навчального плану, зміст домашнього завдання, інформаційні ресурси, які можуть використовуватися для навчально-пізнавальної роботи учнями школи на період впровадження карантину.

6. Оплату праці педагогічним працівників здійснювати згідно з тарифікацією.

7. Затвердити графік чергування адміністрації з 26 квітня 2021 по 07 травня 2021 року (додаток 1).

8.Графік роботи ДНЗ, обслуговуючого персоналу та технічних працівників залишити без змін.

9.Вчителям, які здійснюють корекційно – розвиткові заняття з 26 по 30 квітня 2021 року організувати їх проведення  шляхом дистанційного навчання, перенести  заняття  з 05 по 07  травня 2021 року на очний режим з 11 травня 2021 року згідно графіку(додаток 2).

10. Працівникам закладу дотримуватися заходів щодо нерозповсюдження та запобігання гострої респіраторної хвороби COVID-19.

11. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

ДИРЕКТОР                                                                                Г.КОВАЛЬОВ

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.