Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Алгоритм дії вчителя при переході на дистанційне навчання

Дата: 26 квітня 2021 о 18:20, Оновлено 6 травня 2021 о 17:56

Вчителям (ІІ корпусу) :

1.Створити на онлайн-сервісі Google Classroom віртуальний клас для кожної навчальної групи, у якій працює вчитель, із чіткою назвою, наприклад: Фізика 8Б, Англійська мова 10А тощо.

2.Надати учням коди доступу до їх віртуальних класів на платформі Google Classroom

3.Опанувати роботу на платформі Google Classroom. Можна використати лаконічні відеоуроки для роботи з сервісом Google Classroom, перейшовши  за посиланням

4.Для надання методичної допомоги вчителям та контролю за організацією освітнього процесу запросити заступника з н.р.  як другого вчителя до кожного віртуального класу, надіславши запрошення за адресою podoroganka@gmail.com

5.Розміщувати матеріали уроків перед початком чи на початку свого уроку згідно з розкладом. Для кожного уроку:

-створити завдання, назвою якого є номер уроку згідно з календарно-тематичним плануванням та тема цього уроку,

-увести вказівки до завдання: дата проведення уроку, план уроку, зміст домашнього завдання тощо,

-додати до завдання необхідні для проведення уроку матеріали: презентації, інструкції до виконання завдань, посилання на ресурси Інтернету тощо або створити документи для введення індивідуальних текстових відповідей учнями, презентації для організації спільної роботи, форми для проведення тестування тощо, установити відповідні дозволи,

-указати систему оцінювання – бали (100 балів, 12 балів, без оцінки або інше),

-указати термін (дату), до якого повинно бути виконано завдання,

-указати тему з навчальної програми, до якої належить цей урок.

6.Якщо Ви все ж вирішили, що Google Classroom Вам не підходить, то необхідно надати інформацію щодо інших форм, методів та способів Вашої дистанційної роботи зі своїми групами для класного керівника та продумати зручний для Вас та учнів алгоритм дистанційної взаємодії. Класний керівник не повинен постійно передавати Ваші завдання для своєї групи.

7.Вести оцінювання учнів у Google Classroom та дублювати їх на сайті КЗ у електронних журналах. Можна за бажанням дублювати це у своїх індивідуальних журналах або записах, після завершення періоду дистанційного навчання зробити записи проведених занять у класних журналах та виставити оцінки.

8.Комунікувати з класними керівниками з приводу  активності їх учнів у  віртуальних класах, створених Вами,  та з інших організаційних питань, особливо якщо деякі з учнів тривалий час не виконують завдань, розміщених у Google Classroom.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.